Tellimine e-poest

Sisene e-poodi klikates E-POOD peamenüüst.
Lisa tooted ostukorvi.
Vormista tellimus klikates Ostukorv.
Soorita makse: Meie e-poes on võimalik tasuda Swedbanki, SEB, LHV, COOP
Panga, Luminori, Pocopay ja LiisiID lingi kaudu ning Visa ja Mastercard
krediitkaartidega. Samuti on võimalik kasutada ESTO Maksa kolmes osas järelmaksu ilma lisakulude ja intressita.
Enne tellimust tutvu tellimis-, maksmis- ja tagastamisjuhendiga.

 

Makseviisid

Süsteem väljastab tellimuse kinnituse automaatselt peale tellimuse sooritamist Sinu antud e- mailile. Kõik e-poes olevad toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu, samuti muid riiklikke või kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud makse.
Maksmine internetipangas toimub koostöös Esto AS-ga, mis võimaldab lihtsalt ja
turvaliselt maksta Interneti kaudu tehtud ostude eest. Sind suunatakse leheküljele, kus saad valida panga ja maksta tellimuse eest Sulle sobiva pangalingi kaudu. Nogel OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Esto AS-le.

 

Tellimuse kohaletoimetamine

Tellimuse kohaletoimetamine toimub Eesti siseselt 2-4 päeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Tellimuse kohaletoimetamiseks kasutame pakiautomaate: Omniva, Itella SmartPOST ja DPD. Nôgel ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal ning kohaletoimetamise viibimine on tingitud logistikapartnerist. Alla 29€ tellimustele lisandub transpordikulu, mille näed kassast. Alates 29€ transpordikulu ei lisandu.

 

Tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on Sinul õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Kauba peab tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et eelnimetatud perioodi jooksul on kaup üle antud logistikafirmale. Kauba eest tagastame raha hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Palun teata kauba tagastamise soovist meiliaadressile hello@nogelorganics.com. Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti 14-päevane kauba tagastamisõigus suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud. Kauba tagastamise kulud tasub klient.

 

Privaatsus

Kõiki Nôgeli e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitleme kui konfidentsiaalset infot ja avaldame kolmandale osapoolele vaid juhul, kui see on vajalik kauba kohaletoimetamiseks või seadusega ette nähtud. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

 

Lisainfo

Küsimuste ja ettepanekute korral kirjuta meile hello@nogelorganics.com