Folaat, Quatrefolic®, 50 tabletti

16.50

  • tuntud patenteeritud bioaktiivne folaat Quatrefolic®
  • bioaktiivne folaat on juba sellises lõplikus vormis, mida organism suudab hästi omastada
  • pisikesed poolituskriipsuga tabletid
  • 1 purk = 50 tabletti
  • 1 purk = 5 senti Lastefondile 🙂
  • sobib ka veganitele

Osadel inimestel (ei ole üldse haruldane) on toidust saadava folaadi ja sünteetilise foolhappe muutumine bioaktiivseks vormiks puudulik MTHFR
ensüümi võimekuse tõttu, mille määravad meie geenid. Bioaktiivset folaati ei ole enam vaja muuta ning selle imendumine ei sõltu seega MTHFR ensüümi aktiivsusest.

FOLAAT JA RASEDUS
Folaat ehk B9-vitamiin on rasedust planeerivatele ja lapseootel naistele väga tähtis vitamiin. Täiendav folaadi kasutamine suurendab lapseootel ema folaadi taset. Ema madal folaadi sisaldus on areneva loote neuraaltoru defektide tekke riskitegur. Kasulik toime saadakse folaadi päevase 400 μg lisakogusega vähemalt üks kuu enne ja kuni 3 kuud peale rasestumist.

Looduslikud koostisosad. Toode ei sisalda magneesiumstearaati, kunstlikke säilitus-, värv- ja magusaineid. Laktoosi, kaseiini, pärmi, soja, GMO, maisi, želatiini ja loomse tooraine vaba. Looduslikult gluteenivaba. Folaadi sisaldus on laboris kontollitud.

KIRJELDUS

Koostisosad: Klorella (Chlorella vulgaris) pulber , Acerola kirsi (Malpighia emarginata) pulber  , kõrvenõgese (Eesti, Urtica dioica) pulber  , glaseeraine karnaubavaha, folaat (L-metüülfolaat, Quatrefolic®)

Kasvatatud ilma sünteetiliste taimekaitsevahendite ja väetisteta

Päevane annus 1 tablett sisaldab 400 μg* aktiivset folaati ehk B9-vitamiini
*200% päevasest võrdluskogusest täiskasvanule

MANUSTAMINE

1 tablett päevas koos vedelikuga. Tabletti võib ka poolitada poolituskriipsust. Mitte ületada soovituslikku päevast kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Loe folaadi kohta täpsemalt SIIT.

Laos

Tihti ostetud koos...

Superrauda soovitab Eesti Ämmaemandate Ühing.

Lõpphind 16.50
Säästa 5% kui ostad koos
Verified by MonsterInsights