PROBIO-TEC™ piimhappebakter, 8 ml

Hinnatud 5.00/5 1 kliendi hinnangu põhjal
(1 ülevaade)

16.90

Eesti Ämmaemandate Ühing soovitab!

VAID 3 KOOSTISOSA:

  • spetsiaalselt Nôgelile välja arendatud piimhappebakterite segu maailmakuulsa valmistaja Chr. Hanseni poolt
  • patenteeritud LGG™ – enim dokumenteeritud piimhappebakter
  • patenteeritud BB-12™ – enim uuritud bifidobakter
  • kliiniliselt testitud piimhappebakterite tüved
  • 1 pudel = 5 senti Lastefondile 🙂
  • alates sünnist kogu perele
  • sobib ka veganitele

Enne kasutamist loksutada. Kõige lihtsam on manustada lusika peale.

Chr. Hansenil on enam kui 100 aastane kogemus probiootikumide välja töötamisest inimese mikrobioomi jaoks. Seetõttu on Chr. Hansen meile ka kindel valik partneriks piimhappebakterite välja töötamisel. Chr. Hansen kasutab LGG™ probiootilise tüve suletud genoomi referentsjärjestuse loomiseks tipptasemel sekveneerimist. Genoomi tulemused ja järjestused on kinnitanud ja kinnitanud sõltumatu kolmas osapool. Chr. Hanseni tootmistüvi on viimase 25 aasta jooksul püsinud stabiilsena ja genoomiliselt identsena. Ka Nôgel PROBIO-TEC™ piimhappebakterite tilgad sisaldavad just sedasama patenteeritud LGG™ 68% ulatuses. LGG™ on põhjalikult uuritud erinevates tervise valdkondades, vastsündinutel, enneaegsetel imikutel, lastel, rasedatel, täiskasvanul ja eakatel ilma ohutusprobleemideta. LGG™ tüve on kirjeldatud enam kui 250 inimuuringuid käsitlevas publikatsioonis. Labori põhised uuringud on näidanud, et LGG™ probiootilisel tüvel on kõrge sapi- ja happetaluvus, mis võib olla oluline probiootilise tüve jaoks, et see suudaks seedetraktis ellu jääda ja koloniseeruda.

32% tootest on patenteeritud BB-12™ bifidobakter, mida on kasutatud imikute rinnapiimaasendajates, jätkupiimasegudes ja fermenteeritud piimatoodetes juba aastast 1986.

Loe täpsemalt LGG™ & BB-12™ kohta SIIT.

KIRJELDUS

Koostisosad: Päevalilleõli, piimhappebakter Lactobacillus rhamnosus (LGG™) (EU), Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12™) (EU)

Päevane annus 6 tilka sisaldab 1 miljard kolooniat moodustavat ühikut piimhappebaktereid  (68% LGG™ ja 32% BB-12™ piimhappebakterit).

8 ml pudelis on umbes 190 tilka.

Mitte ületada soovituslikku päevast kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Laos

Tihti ostetud koos...

Imikute B12-tilgad: 1 tilk profülaktiline kasutamine igapäevaselt ja 5 tilka päevas taseme tõstmiseks 1 kuu jooksul.

Lõpphind Original price was: 34.80€.Current price is: 33.06€.
Säästa 5% kui ostad koos
Verified by MonsterInsights